Rüya Tabirleri .web.tr

Rüyada Ünlü Olmak Görmek

Rüyada ünlü olmak hediye alıp vermeye, bağış yapmaya, hibe etmeye delalettir. Rüyada sanatçı olarak ünlü olduğunu görmek, bir yardım kuruluşunda çalışıp insanları mutlu etmeye delalettir. Rüyada ilmi, bilimsel konularda ünlü biri olduğunu görmek, kazanacağı bir ikramiyeyi hayır işlerinde harcayarak hayır duası alacağınıza delalettir. Rüyada ünlü bir politikacı olduğunuzu görmek, verdiğiniz bir yardımın ya da hediyenin, karşıdaki kişi tarafından beğenilmeyeceğine ve bunu başkalarından öğrenip üzüleceğinize delalettir. Rüyada ünlü olduğunuz için çevrenizde toplanan kalabalık, sizden beklentisi ve umudu olan insanların çokluğuna delalettir.

Rüyada ünlü olduğunuz halde kimsenin sizi tanımadığını görmek, sizin için çok önemli olan bir gün ya da olayın kimse tarafından hatırlanmayacağına ve bu yüzden mutsuz olacağınıza delalettir. Rüyada ünlü olarak gazetelerde kendinizi görmek, yakın çevreniz tarafından ortaklaşa yapılacak sürprize ve alacağınız hediyeye delalettir. Rüyada ünlü biri olarak röportaj yaptığını görmek, bir eser ya da çalışma ortaya koyup, toplum yararına bağışlayacağınıza delalettir. Rüyada kendinizi ünlü birisi olarak televizyonda görmek, bir dostunuzun sizden fikir isteyeceğine ve verdiğiniz fikir sayesinde o kişinin bir yakınına hediye alacağına delalettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada ünlü olduğunuzu gördüyseniz, hayal kırıklığına uğrayacağınızın işaretidir. Ünlü birini gördüyseniz, başarılı olup yükseleceğiniz anlamına gelir.

Şarkı Sözleri Sitesi Burçlar Sitesi Bebek İsimleri Sitesi
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Alaimisema (Gökkuşağı) Görmek
Rüyada Basımevi Görmek
Rüyada Bronşit Görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Çizik Görmek
Rüyada Fırın Kürekçisi Görmek
Rüyada Hayat Kadını Görmek
Rüyada Kapuska Görmek
Rüyada Maraz Görmek
Rüyada Oda Görmek
Rüyada Palan / Palancı Görmek
Rüyada Sidik Damlaları Görmek
Rüyada Vakfe Görmek
Rüyada Yaycı Görmek

© 2010 - 2022 MAN | Rüya Tabirleri.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS

Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız