Rüya Tabirleri .web.tr

Rüyada Öpüşmek Görmek

Rüyada tanıdıkları ile yanak yanağa öpüşmek, sıkıntı yaşadığınız bir ilişkiyi bitirmeye, ya da ilişkideki sorunları aşmanıza delalettir. Rüyada şehvetli şekilde öpüşmek, bir insanı hayatınızdan çıkarmaya ya da alışkanlık haline gelen bir durumu değiştirmeye delalettir. Rüyada sevgilisi ile ya da eşi ile dudak dudağa öpüşmek, konforlu ve geniş bir eve taşınmaya, tanımadığı birisi ile öpüşmek ise kendisini sıkıntıya sokan insanlardan kurtulmaya delalettir.

Rüyada Tanıdığı birisini öpen çok kısa süre sonra ona rastlayacaktır. Anne babası ile kardeşleri ile ya da nikâh düşmeyen bir akrabası ile dudak dudağa öpüştüğünü gören kişi, kendi rahatlığı ve zevkleri için sevdiklerine zarar verir. Rüyasında tanımadığı kadını öpen erkek, ani kararla evlenir. 

Rüyada büyüklerinin elini öpmek, onlarda gelecek rahatlatıcı haber ve telkinlere işarettir. Rüyada kendisinden yaşça küçük birisinin elini öpen kişi, içinde bulunduğu sıkıntıları aşmak için yetkin bir kişiden destek alıp, sıkıntılarından kurtulur. Rüyasında küçük bir çocuğu öpmek, hayırlı bir evlada işarettir. Rüyasında birisini zorla öptüğünü gören kişi, bedenen yorulacağı bir iş ya da çalışma sonucunda istediği rahatlığa kavuşur.

Rüyasında kendisini zorla öpmeye çalışan birisini gören kişi, ruhsal sıkıntılarını aşacağı bir sohbete katılır ya da tedavi görerek ruhsal karmaşalarından kurtulur. Rüyada öpüşmek, Rüyada öpüştüğünüzü gördüyseniz, para ve itibar sahibi olup, hem arkadaşlarınızın hem de ailenizin sevgisini kazanacağınız anlamına gelir. Rüyada Sevgilisini öpen tezde ondan haber alır. Kısa süre sonra da buluşur.

 

Şarkı Sözleri Sitesi Burçlar Sitesi Bebek İsimleri Sitesi
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Alaimisema (Gökkuşağı) Görmek
Rüyada Basımevi Görmek
Rüyada Bronşit Görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Çizik Görmek
Rüyada Fırın Kürekçisi Görmek
Rüyada Hayat Kadını Görmek
Rüyada Kapuska Görmek
Rüyada Maraz Görmek
Rüyada Oda Görmek
Rüyada Palan / Palancı Görmek
Rüyada Sidik Damlaları Görmek
Rüyada Vakfe Görmek
Rüyada Yaycı Görmek

© 2010 - 2022 MAN | Rüya Tabirleri.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS

Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız