Rüya Tabirleri .web.tr

Rüyada Ihlamur Yaprağı Görmek

Rüyada ıhlamur yaprağı görmek aklınıza takılan sorunları tek tek çözeceğinize ve rahatlayacağınıza yorumlanır. Rüyada ıhlamur yaprağını suda demlediğini görmek arkadaşlarınızla fikir ayrılığına düşebilirsiniz fakat karşılıklı konuşarak, birbirinizi kırmadan fikirlerinizi ortaya koyacağınıza delalettir. Rüyada ıhlamur yaprağını yediğini görmek yeni bir ile tabir edilir ve toplu bir paraya işarettir.

Rüyanızda ıhlamur yaprağını toprağa gömmek hayırlı birisi veya yerden gelecek olan eşya, gıda veya paraya delalet eder. Rüyada ıhlamur yaprağını kolye olarak kullandığınızı görmek uzun zamandan beri yapmış olduğunuz birikimi ihtiyacınız olduğu bir anda kullanacağınıza veya bir mülk alarak birikim yapacağınıza delalettir.

Rüyada ıhlamur yaprağını küçük küçük elinizde kopardığınızı görmek karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeniz, kaçırmamanız gerektiğine işarettir. Rüyada yerlerin ıhlamur yapraklarıyla dolu olduğunu görmek sizi zor durumda bırakacak bir söz ortaya çıkabilir fakat bu konuşmaların asılsız olduğu zamanla ortaya çıkacaktır. Rüyada ıhlamur yaprağından sarma sardığınızı görüyorsanız sizden etkilenen birisinin olduğuna ve bu kişi ile bir birliktelik yaşarsanız mutlu olabileceğinize işarettir.

Şarkı Sözleri Sitesi Burçlar Sitesi Bebek İsimleri Sitesi
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Alaimisema (Gökkuşağı) Görmek
Rüyada Basımevi Görmek
Rüyada Bronşit Görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Çizik Görmek
Rüyada Fırın Kürekçisi Görmek
Rüyada Hayat Kadını Görmek
Rüyada Kapuska Görmek
Rüyada Maraz Görmek
Rüyada Oda Görmek
Rüyada Palan / Palancı Görmek
Rüyada Sidik Damlaları Görmek
Rüyada Vakfe Görmek
Rüyada Yaycı Görmek

© 2010 - 2022 MAN | Rüya Tabirleri.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS

Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız