Rüya Tabirleri .web.tr

Rüyada Abide Görmek

Bir kişinin rüyasında ünlü bir abide görmesi; o kimsenin uzunca bir hayat süreceğine, rüyada görülen abide eğer tarihi bir kalıntı ise; rüya sahibinin gelecekte memleketinde adı unutulmayacak bir kişi haline geleceğine delâlet eder. Bazı rüya tabircileri rüyada abide görülmesine farklı bir yorum getirmişlerdir. Şöyle ki: Rüyanızda abide görmeniz; tarihi bilgilerinizin eksik olduğu bunun için de tarih bilgilerini içeren eserleri çok okumanız gerektiği doğrultusunda yorumlanmıştır.

Bakınız; Anıt.

Rüyada bir ülkenin veya herhangi bir yerin abidesini ya da anıtını görmek uzun ömre işarettir.

Rüyada görmüş olduğunuz abide ünlü birine aitse hayra yorumlanmaktadır. Karşıdan abideyi izlediğini görmek, yakında mürüvvete ereceğine işaret eder. Abide, yaşamınıza yenilikler katacağınıza ve bu yenilikleri iyi bir elemeden sonra hayatınıza sokacağınızı göstermektedir. Hayat kalitenizin yükseleceğine ve bu yükselişte yeni güç ve maddiyata sahip olacağınıza alamettir.

Tanımadığı bir abideyle karşılaştığını görmek, yolculuğa işaret etmektedir. Bir abidenin restore edildiğini görmek gerçek olmayan şeylere inandığınızı, sadece kalıntıları olan abideyi görmek, hayat akışınızın değişmesine, ülkenin veya o şehrin abidesini görmek bereketli uzun ömre delalettir. Abide kimi zamanda ismi ve kendisinin hafızalardan silinmeyecek kişiye yorumlanmaktadır.

Rüyada Abide görmek şark cihetine sefere işarettir

Rüyasında anıt veya heykele benzer şeyler görenin çevresinde itibarı artar, kazancı yerinde olur ve bazı yararlar sağlayacak devlet işlerine muhatap olur. Rüyada bir şehrin ünlü bir abidesini görmek, uzun bir hayat süreceğine delildir. Abide, tarihi bir kalıntı ise kendisi ileride adı unutulmayacak bir kişi olarak memleketinde isim yapar.

Rüyada tarihî açıdan kıymetli abideler görmek, peşinde olduğunuz bir devlet işinin hayırlı ve istediğiniz şekilde sonuçlanacağına veya hayırlı bir evladınız olacağına işaret eder. Abidelerin etrafında gezdiğinizi görmek uzak memleketlere seyahat edeceğinize işarettir. Daha önce de gördüğünüz bir abidenin yanı başında olduğunuz görmek, kendi hayatınız açısından tarihi bir değişiklikle karşılaşacağınıza ve uzun bir hayat yaşayacağınıza delil sayılır.

Şarkı Sözleri Sitesi Burçlar Sitesi Bebek İsimleri Sitesi
Rüyada Aba Görmek
Rüyada Abajur Görmek
Rüyada Abanoz ağacı Görmek
Rüyada Abanoz Görmek
Rüyada Abdest Bozmak
Rüyada Abdest Görmek
Rüyada Abdesthane Görmek
Rüyada Abı hayat Görmek
Rüyada Abi Görmek
Rüyada Abide Görmek
Rüyada Abla Görmek
Rüyada Abluka Görmek
Rüyada Abone Görmek
Rüyada Abraş Görmek
Rüyada Aç Görmek

© 2010 - 2024 MAN | Rüya Tabirleri.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS

Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız