Rüya Tabirleri .web.tr

Rüyada Abanoz ağacı Görmek

Rüyanızda Abanoz Ağacından yapılmış eşya mı gördünüz pek hayırla tabir edilmemektedir. Geçimi zor, düzgün huylu olmayan, ayak direten biriyle karşılaşacağınızı göstermektedir. Kadın ve erkek içinde izdivaca yorumlanır.

Rüyada abanoz ağacı görmek, erkek ve kadın olarak farklı yorumlanır. Abanoz ağacını gören erkek ise şen şakrak, mutlu olmasını bilen, hayattan zevk alan zengin bir hanımla beraber olacak demektir. Bu ağacı gören kişi bir kadın ise asık yüzlü, gamsız, aksi huylu zengin bir adamla karşılaşacak anlamına gelebilir. Yani erkek için zengin, iyi ve güzel huylu hanıma, kadın içinde sıkıntı çekeceği bir eşe yorumlanmaktadır. Ama abanoz ağacı, meşakkat ve emek sarf etmeyi de simgelemektedir. Bu zorluklar her iki cins içinde geçerli olup, birlikteliklerinin uzun sürmeyeceğine tabir olunabilir.

Rüyada abanozdan yapılmış bir eşya görmek, sonucu pek de iyi olmayan olaylar ile karşılaşmaya işarettir. Hayatınızda ters giden birkaç şey ile uğraşacağınız anlamına da gelir. Bazı rüya yorumcuları da abanoz görmeyi, kuvvetli ve inatçı biriyle karşılaşma olacağına yorarlar. Abanoz ağacından yapılmış ev eşyası, kadın için de erkek için de evliliğe işarettir. Ancak evlenilecek kişinin huysuz ve geçimsiz biri olması kaçınılmazdır. Bu yüzünden, bu evliliğin çok uzun sürmeyeceğini, ayrılığın yakın bir zamanda olabileceğini gösterir.

Muhiddin-i Arabi'ye göre rüyada abanoz ağacı görmek iyi değildir. Abanozdan yapılmış bir eşya görmek, hoş olmayan sonuçlarla karşılaşmaya işarettir. Erkek rüyasında abanoz ağacı görürse neşeli, varlıklı bir kadına yorumlanır. Kadın rüyasında abanoz ağacı görürse katı kalpli zengin bir erkeğe delalet eder.

İmam Cafer Sadık (a.s): Abanoz ağacı çalışkan, azimli ve cimri kişiye işarettir.

İbn-i Sîrîn: Abanoz ağacı, kendi işinde çalışkan ve sağlam olmakla beraber cimri ve zengin olan, ama kimseye hayrı dokunmayan kişiye işarettir.

Kirmanî: Abanoz ağacı kararlı, çalışkan ve cimri kadına işarettir.

Şarkı Sözleri Sitesi Burçlar Sitesi Bebek İsimleri Sitesi
Rüyada Aba Görmek
Rüyada Abajur Görmek
Rüyada Abanoz ağacı Görmek
Rüyada Abanoz Görmek
Rüyada Abdest Bozmak
Rüyada Abdest Görmek
Rüyada Abdesthane Görmek
Rüyada Abı hayat Görmek
Rüyada Abi Görmek
Rüyada Abide Görmek
Rüyada Abla Görmek
Rüyada Abluka Görmek
Rüyada Abone Görmek
Rüyada Abraş Görmek
Rüyada Aç Görmek

© 2010 - 2024 MAN | Rüya Tabirleri.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS

Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız