Rüya Tabirleri .web.tr

Rüyada Ofis Görmek

Rüyada ofis görmek, iş hayatı ile alakalı gerçekleşecek olaylara delalettir. Rüyada görülen ofis ne kadar aydınlık ve ferah ise gerçek yaşamda işlerinizin o derece yolunda gideceğine delalettir. Rüyada karanlık bir ofis görmek, müdürünüz ya da patronunuz tarafından yanlış anlaşılıp huzurunuzun bozulacağına delalettir. Rüyada ofis masası maddi kazanç olarak yorumlanır, geniş ve büyük masa bol kazanca, dar ve küçük ofis masası düşük maaşa delalettir. Ofis masasının üzerindeki eşyalar ise alacağınız ikramiye ve ödüllere delalettir.

Rüyada ofis temizlemek ya da temizlendiğini görmek, çalışan için yeni iş bulmaya, öğrenci için sınıf geçmeye delalettir. Rüyada ofis taşımak işyerinde kısa bir süre sonra size yüklenecek bir sorumluluğa ve karşısında gelirinizin artacağına delalettir. Rüyada ofiste çalıştığını görmek, işinizdeki birikiminizi kullanıp farklı bir iş kolunda şansınızı deneyip muvaffak olacağınıza delalettir.

Rüyada boş ofis görmek, miras yoluyla size devredilecek bir işe delalettir. Rüyada yeni bir ofis görmek, çalıştığınız işte size yardımcı olacak bir çalışan olacağına ve bu sayede işinizin hafifleyeceğine delalettir. Rüyada bir ofis kiraladığını görmek, babanızdan, dedenizden ya da bir akrabanızdan devralacağınız iş olarak yorumlanır.

Şarkı Sözleri Sitesi Burçlar Sitesi Bebek İsimleri Sitesi
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Alaimisema (Gökkuşağı) Görmek
Rüyada Basımevi Görmek
Rüyada Bronşit Görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Çizik Görmek
Rüyada Fırın Kürekçisi Görmek
Rüyada Hayat Kadını Görmek
Rüyada Kapuska Görmek
Rüyada Maraz Görmek
Rüyada Oda Görmek
Rüyada Palan / Palancı Görmek
Rüyada Sidik Damlaları Görmek
Rüyada Vakfe Görmek
Rüyada Yaycı Görmek

© 2010 - 2020 MAN | Rüya Tabirleri.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS

Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız