Rüya Tabirleri .web.tr

Rüyada Madalya Görmek

Rüyada madalya kazandığını görmek rüya sahibinin mevkisinin yükselmesine, çevresindeki itibarın artmasına, bir dostundan sevindirici bir hareketle karşılaşacağına işaret eder. Madalya ile ödüllendirilmek, yeteneklerinizin sonunda ödüllendirileceğine ve işinizde en yüksek makama çıkacağınıza yorumlanır.

Rüyada kendinizi kişilere veya kurumlara madalyalar dağıtıyor görmek, daha önce tanışmadığınız birinin size hizmette bulunacağına yorumlanır.

Çağdaş Ulema: Madalya görmek veya almak; çevrenizde vefalı bir kimsenin size komşuluk ettiğine… Madalya vermek veya kaybetmek; vefalı bir dostunuzu kaybedeceğinize işarettir.

Bakınız; rüyada madalya ile ödüllendirilmek, kabiliyetlerinizin nihayet mükâfatlandırılacağına ve kendi meslek sahanızda en yüksek mevkiye gelmeniz için size teklif yapılacağına işarettir.

Çok çalışarak göstermiş olduğunuz çabalardan dolayı büyük bir başarı elde edecek ve itibar sahibi olacaksınız. Başarı, yükselme, mevki, ün, kişinin düşlerinin gerçekleşmesidir.

Rüyada madalya almak iyiye yorumlanır. Rüyada madalya kazandığını görmek, görüntüde şaşalı fakat gerçekte faydası pek büyük olmayan bir iş yapmayı ifade eder. Bir başkasının madalya aldığını görmek, dostlarınızın sizi sevindirecek bir harekette bulunacaklarına işarettir.

Göğsünüzde bir madalya olduğunu ve bunu söküp attığını görmek, kendi fiil ve eylemlerinizle kendinizi bir zarara sokmakla yorumlanır.

Şarkı Sözleri Sitesi Burçlar Sitesi Bebek İsimleri Sitesi
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Alaimisema (Gökkuşağı) Görmek
Rüyada Basımevi Görmek
Rüyada Bronşit Görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Çizik Görmek
Rüyada Fırın Kürekçisi Görmek
Rüyada Hayat Kadını Görmek
Rüyada Kapuska Görmek
Rüyada Maraz Görmek
Rüyada Oda Görmek
Rüyada Palan / Palancı Görmek
Rüyada Sidik Damlaları Görmek
Rüyada Vakfe Görmek
Rüyada Yaycı Görmek

© 2010 - 2021 MAN | Rüya Tabirleri.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS

Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız