Rüya Tabirleri .web.tr

Rüyada Kabarcık Görmek

Kişinin rüyada vücudunda kabarcık görmesi, borç ve alacağı istemeye işarettir. Bazı kere de kabarcık illeti, mala ve malın fazlalığına delâlet eder. Bu sebeple rüyada vücudunda kabarcık ve çıban çıktığını gören kimsenin malı çoğalır ve zengin olur.

Rüyada görülen kabarcıklar ne kadar çoksa para ve malınızda artış o nispette fazla olur. İnsan vücudunda görülen kabarcıklar alacağa, mala ve dünyalığa delalet eder.

Rüyasında vücudunda bir kabarcık çıktığını görmek, birisine olan borcun alacaklı tarafından isteneceğine; bir başkasının vücudunda kabarcık görmek ise, alacağı olan bir parayı borçlusundan isteyeceğine, bir kabarcığı tırnağı ile oynayarak kanattığını görmek, alacağı olan bir parayı alacağına işarettir.

Bazı rüya tabircileri: Çocuğunun vücudunda kabarcık olduğunu gören kimsenin çocuğuna ait olan malın çoğalmasına işarettir, dediler.

Vücudunda yara olduğunu ve ondan kan ve irin gibi şeylerin çıktığını gören kimseye zararı olmayan faydalı mala işarettir.

Rüyanızda bedeninizin her hangi bir yerinde kabarcıklar çıktığını görmek, daha önce vermiş olduğunuz borç parayı ihtiyacınız gereği isteyeceğinize tabir edilmektedir. Rüyanızda vücudunuzda çıban ya da irin akan bir şeylerin çıktığını görmek yeni bir mülk almaya işarettir.

Bazı tabircilere göre: Vücudunda yara olduğunu ve ondan kan ve irin gibi şeylerin çıktığını gören kimse mal sahibi olur.

Şarkı Sözleri Sitesi Burçlar Sitesi Bebek İsimleri Sitesi
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Alaimisema (Gökkuşağı) Görmek
Rüyada Basımevi Görmek
Rüyada Bronşit Görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Çizik Görmek
Rüyada Fırın Kürekçisi Görmek
Rüyada Hayat Kadını Görmek
Rüyada Kapuska Görmek
Rüyada Maraz Görmek
Rüyada Oda Görmek
Rüyada Palan / Palancı Görmek
Rüyada Sidik Damlaları Görmek
Rüyada Vakfe Görmek
Rüyada Yaycı Görmek

© 2010 - 2020 MAN | Rüya Tabirleri.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS

Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız