Rüya Tabirleri .web.tr

Rüyada Farz Namaz Görmek

Rüyada farz namazı kıldığınızı görmek, borcu ödemeye, farz ibadetlerini yerine getirmeye işarettir. Rüyanızda kıbleye karşı farz namazını kıldığınızı görmek, hacca gideceğinize, zorla aldığınız bir malı geri vereceğinize yorumlanmaktadır. Yatsı namazının farzını kıldığınızı görmek, ailenizin ihtiyaçlarını gidermede özen göstermeye, seyahate, evlenmeye, akşamın farzını kıldığınızı görmek, isteklerin yarım kalmasına bu namazı tamamladığını gören, isteklerine erişir.

İkindi, yemin etmeniz gereken bir olayın başınıza geleceğine, borca, doğru yola ermeye, başarılara imza atmaya, öğlenin farzını kıldığını gören, muradına erer. Sabah namazının farzı, rızkın genişlemesine, tabir edilmektedir. Farz namazı kılarken konuştuğunuzu görmek, sözünüzde durmadığınıza işarettir. Namaz kılarken imamdan önce hareket ettiğinizi görmek, size yararı olan kişilere karşı çıkacağınıza yorumlanır.

Bir başka rivayete göre de: Farz namazı kıldığınızı görmek, uzun zamandan beri dargın olduğunuz bir kimse ile barışacağınıza, verdiğiniz sözleri tutacağınıza işarettir. Bakınız; Namaz.

Şarkı Sözleri Sitesi Burçlar Sitesi Bebek İsimleri Sitesi
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Alaimisema (Gökkuşağı) Görmek
Rüyada Basımevi Görmek
Rüyada Bronşit Görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Çizik Görmek
Rüyada Fırın Kürekçisi Görmek
Rüyada Hayat Kadını Görmek
Rüyada Kapuska Görmek
Rüyada Maraz Görmek
Rüyada Oda Görmek
Rüyada Palan / Palancı Görmek
Rüyada Sidik Damlaları Görmek
Rüyada Vakfe Görmek
Rüyada Yaycı Görmek

© 2010 - 2020 MAN | Rüya Tabirleri.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS

Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız