Rüya Tabirleri .web.tr

Rüyada Fabrika Görmek

Rüyada fabrika görmek, insanın bedeni ile tabir olunur. Çünkü insan vücudu da bir fabrika gibidir. Yine fabrika görmek, kazanç ve menfaate delâlet eder. Çünkü fabrika kazanç kaynağıdır.

Rüyada herhangi bir fabrikadan çıkıp yol boyu yürüdüğünü görmek, eve gelecek bir misafire alâmettir. Rüyada fabrika görmek kârlı bir ticarete girişeceğinize, rızkınızın genişleyeceğine, sıkıntılardan kurtulacağınıza, refaha ereceğinize işarettir.

Fabrikada işçi olduğunu görmek çevrenizdeki insanların dertleriyle dertlenen, onların sorunlarına çözüm arayan kişiye yorumlanır. Büyük bir fabrikayı idare etmek; bilgili, tecrübeli ve herkesin fikir aldığı halktan bir bilgine işarettir.

Fabrikatör ile görüşmek, çaresiz kalıp çırpınmaya yorulur. Rüyasında fabrikaya girdiğini gören kimse, üstlendiği bir işi akıl ve cesareti ile yürütür. Fabrikadan çıktığını görmek, korkuya ve endişeli olmaya yorulur.

Bir başka rivayete göre de: Fabrikada işçi olduğunu görmek, iyi bir iş veya hizmet görmeye ve karşılığını ancak mücadele ederek almaya işarettir. Rüyada fabrika toplum olarak yorumlanır. Fabrika gören kendi çabalarıyla toplumda iyi bir yere gelir anlamındadır. Fabrikadan uzaklaştığını gören çevreden uzaklaşır. Fabrikanın iyi çalışması toplum ilişkilerinin iyi olacağını anlatır.

Yeni bir fabrika daha güzel ve rahat bir gelecek olarak yorumlanır. İnsanın, kendisini fabrikada iş yaparken görmesi genç bir erkek için başkalarının kışkırtması sonucu yapacağı işte pişman olacağını, genç bir kadın için hediye olarak bir giyim eşyası alacağını işaret eder. Yaşlı bir insan için üzerine düştüğü bir işin iyi bir sonuca ulaşacağına işaret eder.

Çağdaş Ulema: Fabrika görmek; kazançlı bir alışveriş yapacağınıza… Fabrika sahibi olmak; yüklü bir parayı, hayrını görmeden harcayacağınıza işarettir. Rüyasında bir fabrikada çalıştığını görmek, sağlıklı yasayabilmek için çaba harcadığına; bir fabrika müdürü olduğunu görmek, ev halkının sağlığı ile ilgilendiğine; fabrikanın bekçisi olduğunu görmek, aile halkının geçimi için gayret sarf ettiğine; fabrikadan çıkıp yolda yürüdüğünü görmek, evine bir konuk geleceğine delalet eder.

Fabrika bacası görmek, yeni bir işe gireceğine; rüyayı kadın görmüş ise bu rüyadan sonra iyi bir haber alacağına; yaşlı bir adam görmüş ise, gurbetteki bir yolcusunun geleceğine işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada fabrika görmek, rüya sahibinin büyük bir iş yapmaya teşebbüs edeceğine işaret eder. Rüyada fabrika görmek, dünya işleri üzerinde düşünmeye ve ticaret veya siyaset yapmaya yorulur. Rüyasında işler halde bir fabrika gören kimse, iş ve aşk hayatından memnun kalır.

Şarkı Sözleri Sitesi Burçlar Sitesi Bebek İsimleri Sitesi
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Alaimisema (Gökkuşağı) Görmek
Rüyada Basımevi Görmek
Rüyada Bronşit Görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Çizik Görmek
Rüyada Fırın Kürekçisi Görmek
Rüyada Hayat Kadını Görmek
Rüyada Kapuska Görmek
Rüyada Maraz Görmek
Rüyada Oda Görmek
Rüyada Palan / Palancı Görmek
Rüyada Sidik Damlaları Görmek
Rüyada Vakfe Görmek
Rüyada Yaycı Görmek

© 2010 - 2020 MAN | Rüya Tabirleri.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS

Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız