Rüya Tabirleri .web.tr

Rüyada Bademcik Görmek

Bademcik rüyaları pekiyi sayılmaz. Bademcik kırmızıysa yabancıların sözleri yüzünden sıkıntı, sarı ise gerçek hastalığa işaret eder. Rüyada bademcik ameliyatı olmak yüreğinizde ki, istediğiniz işi yapmanız gerektiğine, hayatınızı başkalarının düşünceleriyle planlamamanız gerektiğine işarettir. Rüyada bademcik iltihabı aile de olan güzelliklere ve huzura şükretmeniz gerektiğine, sürekli şikâyet etmenin size zarar vereceğini gösterir. 

Rüyada bademciğin şişmesi aklınızdakileri hayata geçirmek için bir süre beklemeniz gerektiğine, kısa zamanla hayırlı olayların kapınızda olacağına delalet eder. Rüyada bademciklerin alındığını görmek sorunlarınızı farklı konularla uğraşarak uzaklaştırabileceğinize, kendinizi spora, doğaya vermeniz gerektiğini gösterir. Rüyada bademcik taşı görmek güzelliklerin hep yanınızda olduğuna fakat bunları görebilmek için çevrenize daha çok sevgiyle bakmanız gerektiğine işarettir. 

Rüyada sağlıklı bademcik görmek evinizle alakalı bir değişim yaşayacağınıza ve bu değişimin sizin ve ailenizin hayrına olacağına delalet eder. Rüyada bademciğin farklı renklerde olduğunu görmek güvenmediğiniz bazı kişiler olduğuna fakat bu kişilerin sizin için ileride çok yararlı işler yapacağına ve hayırlı kişiler olduğuna işarettir. Rüyada bademciği elinde tutmak geçmişinizi unutmanız gerektiğine, ileriye, önünüze baktığınız takdirde hayatın güzelliklerinin tek tek karşınıza çıkacağına delalettir.

Bir kimsenin rüyasında bademciklerinin şiştiğini ve kendisini rahatsız ettiğini görmesi; günlük yaşantısında bir süre için aksama meydana geleceğine ve işlerinin durgunlaşacağına, yani işlerinin biraz sarpa saracağına ve onları düzeltmeye uğraşacağına yorumlanır. Bademciklerinin iyileştiğini görmek düştüğü sıkıntıdan, hastalıktan kurtulmaya işaret eder. Bademcik ameliyatı geçirmek ise sıkıntıları atmak yoluyla başarı elde edeceğinize yorulur.

Şarkı Sözleri Sitesi Burçlar Sitesi Bebek İsimleri Sitesi
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Alaimisema (Gökkuşağı) Görmek
Rüyada Basımevi Görmek
Rüyada Bronşit Görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Çizik Görmek
Rüyada Fırın Kürekçisi Görmek
Rüyada Hayat Kadını Görmek
Rüyada Kapuska Görmek
Rüyada Maraz Görmek
Rüyada Oda Görmek
Rüyada Palan / Palancı Görmek
Rüyada Sidik Damlaları Görmek
Rüyada Vakfe Görmek
Rüyada Yaycı Görmek

© 2010 - 2019 MAN | Rüya Tabirleri.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS

Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız