Rüya Tabirleri .web.tr

Rüyada Açacak Görmek

Rüyada açacak görmek ev değişikliğine veya evinize alacağınız bir eşya ile yorumlanır. Rüyada açacak ile bir şişe veya içecek açmak iş veya okul konusuyla alakalı kalıcı olarak başka bir şehre taşınacağınıza delalet eder. Rüyada açacağı satın almak elinize geçecek bir miktar para ile evinize alacağınız eşyalara işarettir. Açacak satmak biriktirmiş olduğunuz bir miktar para ile bir mülk alacağınıza ve bu mülkü ileriki zamanlar da gelir amaçlı kullanacağınıza yorumlanır.

Rüyada açacakla şişeyi açamadığınızı veya açacağın açmadığını görmek almış olduğunuz mülk veya evinize almış olduğunuz pahalı bir eşyanın borcunu ödemekte zorlansanız da kısa süre içinde hayırlı bir yerden elinize para geçeceğine ve bu para ile borcunuzu ödeyeceğinize işarettir. Rüyada farklı şekil ve büyüklükler de açacak görmek hayırlı bir yerden toplu bir para alacağınıza veya paranızı hayırlı bir yere harcayacağınıza yorumlanır.

Açacağın ses şişeyi açarken ses çıkardığını görmek evinize parasal konuda katkı sağlamak için ek işlere başvuracağınıza işarettir. Rüyada açacağı kaybetmek kısa sürede daha iyi bir binaya veya daireye taşınacağınıza, tanışacağınız yerde tanıştığınız kişilerle ilk zamanlar anlaşamasanız da daha sonra aranızın iyi olacağına delalettir.

Rüyada açacağı kaybedip bulduğunu görmek bir yakınınızın yeni bir eve taşınacağına fakat ev borçları için sizden borç isteyeceklerine işarettir. Rüyada görülen her çeşit açma aleti, maksada ulaşmaya, tıkanıklıkların giderilmesine, sarf edilen gayretlerin sonucunu almaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Anahtar.)

Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Bazen ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır. Rüyanızda ana nesne olarak Açacak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer nesnelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür. 

Şarkı Sözleri Sitesi Burçlar Sitesi Bebek İsimleri Sitesi
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Alaimisema (Gökkuşağı) Görmek
Rüyada Basımevi Görmek
Rüyada Bronşit Görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Çizik Görmek
Rüyada Fırın Kürekçisi Görmek
Rüyada Hayat Kadını Görmek
Rüyada Kapuska Görmek
Rüyada Maraz Görmek
Rüyada Oda Görmek
Rüyada Palan / Palancı Görmek
Rüyada Sidik Damlaları Görmek
Rüyada Vakfe Görmek
Rüyada Yaycı Görmek

© 2010 - 2020 MAN | Rüya Tabirleri.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS

Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız